• Ogłoszenia

Świetlica czynna w godzinach 7.00 - 17.30
      • ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY: Najpiękniejsza kartka świąteczna

22.11.2023 22:20

ŚWIETLICA zaprasza uczniów klas 0 - 3 do udziału w konkursie Bożonarodzeniowym na najpiękniejszą kartę świąteczną

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY Najpiękniejsza kartka świąteczna

W tym roku chcemy zaktywizować uczniów do zapoznania się z tradycją wysyłania życzeń za pomocą pięknie dekorowanych kartek. Dziś w dobie telefonów i internetu, dzieci coraz rzadziej sięgają po ołówek i kredki. Brakuje żywego słowa pisanego i twórczego podejścia do działań plastycznych. Warto choć na chwilę, wrócić do dawnych zwyczajów.

CELE KONKURSU:
        - Pogłębienie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego           Narodzenia,

-Rozbudzanie wyobraźni plastycznej oraz własnej kreatywności,

-Kształtowanie umiejętności wypowiadania się różnymi technikami plastycznymi,

-Poszerzenie wiedzy zakresu różnych technik plastycznych.

TERMIN KONKURSU:
        Prace przynosimy w dniach od 6 listopada do 1 grudnia 2023r. do p. Joanny Baranowskiej lub p. Marty Otto-Jakubowskiej.

FORMAT PRACY: A5, blok techniczny
        TECHNIKA WYKONANIA- dowolna, płaska (malarstwo, grafika, rysunek, wycinanka, kolaż, inne techniki), premiowane będą nowe i ciekawe techniki plastyczne.

ZASADY KONKURSU
        1. Przedmiotem prac jest wykonanie najpiękniejszej karty bożonarodzeniowej.
        2. Uczestnikami konkursu są uczniowie z klas 0-III.
        3. Każda praca powinna być czytelnie opatrzona na odwrocie imieniem, nazwiskiem, klasą autora, oraz z dopiskiem ”Najpiękniejsza karta bożonarodzeniowa”
        4. Prace proszę składać we wskazanym terminie do p. Joanny Baranowskiej lub p. Marty Otto-Jakubowskiej.

KRYTERIUM PRZYZNAWANIA NAGRÓD:

- samodzielne wykonanie pracy,

- oryginalność i pomysłowość,

- staranność wykonania,
        - kompozycja,
        - gama kolorystyczna i technika wykonania.

INFORMACJE KOŃCOWE
        - Przystępując do konkursu uczestnik wyraża zgodę na upublicznianie danych osobowych oraz wykorzystanie dostarczonych prac przez organizatora.
        - Prace zostaną przekazane na kiermasz bożonarodzeniowy  w Szkole Podstawowej nr 352 w Warszawie.

Z niecierpliwością czekamy na prace Joanna Baranowska, Marta Otto-Jakubowska

• Jesienny pokaz mody - informacje szczegółowe

23.10.2023 10:49
        Informacje szczegółowe dotyczące jesiennego pokazu mody w świetlicy. Klasy 1A, 1D, 1E oraz wszystkie klasy trzecie będą występować w godzinach 8.00-8.40, natomiast klasy 1B i 1C oraz wszyscy inni zainteresowani zaprezentowaniem swojego stroju o godzinie 12.00-12.30. Serdecznie zapraszamy i liczymy na Wasze przepiękne, kreatywne pomysły.
      • Jesienny Pokaz Mody

29.10.2023 20:00

Dnia 30.10 w poniedziałek zapraszamy wszystkich  chętnych uczniów z klas 1-3 na Jesienny Pokaz Mody organizowany przez świetlicę szkolną. Pokaz odbędzie się w godzinach rannych na holu świetlicowym. Chętne dzieci, które będą miały przygotowane stroje, pod opieką nauczycieli świetlicy zostaną zaproszone do udziału w pokazie.Nagrody czekają. Szykuje się super zabawa.

• Pasowanie na Świetliczaka

29.10.2023 20:01

Dnia 26.10 na czwartej godzinie lekcyjnej odbędzie się uroczyste pasowanie na Świetliczaka.Wszyscy pierwszoklasiści wraz z nauczycielami zaproszeni są na nasz hol świetlicowy, gdzie odbędzie się ceremonia pasowania.